Sport

RONALDO ZGROZIO JAVNOST: IZVUKAO NEŠTO IZ GAĆA I POJEO TO, POGLEDAJTE SNIMAK

Posljednjih nekoliko sedmica navikao je da to radi, a sada Cristiano Ronaldo ponovo šokira sportsku javnost.

Ono što je uradio tokom utakmice sa reprezentacijom Gane na Svjetskom prvenstvu je možda prešlo svaku mjeru.

Portugalac je tokom meča zavukao ruku u donji veš, nešto izvadio, a zatim to i pojeo. to su zabilježile i televizijske kamere. Sve skupa je izazvalo lavinu reakcija na društvenim mrežama.

Veliki broj navijača i korisnika društvenih mreža zgroženi su postupkom jednog od najboljih fudbalera svih vremena.

Portugalci su u toj utakmici savladali Ganu sa 3:2 na stadionu 974 u Dohi. Meču je prisustovalo 42.662 navijača. Portugalci su diktirali tempo i imali inicijativu većim dijelom utakmice. No, sva tri gola postigli su u drugom poluvremenu.

Afričku selekciju načeo je Ronaldo. Legendarni napadač pogodio je sa penala u 65. minuti.

Tridesetsedmogodišnji napadač tako je pogodio na SP u nizu.

Osam minuta kasnije Andre Ayew je poravnao.

Za samo tri minute, od 78. do 80., Portugalci su dva puta zatresli mrežu Gane. Drugi gol Portugala postigao je Joao Felix. Konačan udrac zadao im je je Rafael Leao.

Osman Bukari je u 89. minuti smanjio za 2:3. Mogli su nakon greške golmana Dioga Coste čak i izjednačiti, ali Inaki Williams nije uspio pogoditi u desetoj minutri sudijske nadoknade.