Sport

Ronaldo podivljao nakon poništenog gola: Zalijevao snimatelja i tjerao ga

Kristijano Ronaldo (Cristiano) nastavio je s ispadima u Saudijskoj Arabiji. Njegov Al Nassr je u prvom kolu Arapskog kupa prvaka na svom terenu igrao tek 0:0 protiv Al Shababa.

Domaćin je utakmicu počeo s rezervnom postavom. Nije bilo glavnih zvijezda Ronalda, Talisce i Brozovića.

Prvi je ušao zadnjih pola sata, drugi na poluvremenu, a Hrvat nije zaigrao. Ronaldo je u 75. minuti spektakularno zabio, štopao je loptu leđima okrenut golu i onda je poluvolejom zakucao u mrežu.

Ipak, gol mu je poništen zbog minimalnog ofsajda. Ronaldo je na to poludio, ali bijes mu je eskalirao nakon utakmice. Po završetku meča ljutito je gestikulirao.

Dok je stajao uz rub terena, prišao mu je kamerman i snimao ga. Premda to nije radio ulaskom u Ronaldov privatni prostor, Portugalac ga je bijesno zalio vodom iz bočice iz koje je pio te ga rukom potjerao.